Seçimden sonra da bu birlikteliğimiz devam edecek

Dudu, esnaf oda başkanlarıyla kahvaltı da bir araya geldi

“Seçimden sonra da bu birlikteliğimiz devam edecek”
Seçimden sonra da bu birlikteliğimiz devam edecekCHP Hatay Milletvekili adayı Mevlüt Dudu, İskenderun’daki esnaf oda başkanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Dudu, oda başkanlarıyla bu sıcak ilişkilerin seçimden sonrada devam edeceğini söyledi.
Liman Restaurant’ta İskenderun’daki esnaf oda başkanlarıyla bir araya gelen CHP Hatay Milletvekili adayı Mevlüt Dudu, çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Dudu, bugün sabah esnaf oda başkanlarını kahvaltıda konuk etti. Her oda başkanıyla bire bir görüşerek iyi ilişkiler kuran Dudu, CHP’nin projelerini anlattı. Aile Sigortası, gence artı, bedelli askerlik ve tarım ile uğraşan çiftçilere yönelik yeni projeleri bir kez daha aktaran CHP Hatay Milletvekili adayı Mevlüt Dudu, “12 Haziran’da halkın iktidarını kuracağız. Tabi bu süreç içerisinde tüm halkımızın desteğine ihtiyacımız var. Sizlerde İskenderun’da çeşitli esnaf kesimlerimizin temsilcileri olarak görevlerinizi İskenderun’un kalkınması için en güzel şekilde yerine getiriyorsunuz. Ben şu an olduğu gibi 12 Haziran seçimlerinden sonra da sizlerle kurduğum bu ilişkiyi daha da çok arttıracağım. Çünkü tek hedefimiz ülkemize ve sizlerle birlikte kentimize hizmet etmektir. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Kahvaltıya katılan esnaf oda başkanları ise, bu birliktelikten mutluluk duyduklarını belirtirlerken, her zaman destek olacaklarını kaydettiler.

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.