Kanz Çocuk Giyim kalitesini ispatladı

Kanz Çocuk Giyim ve Pamuk Okul Öncesi Eğitim Merkezi dünya çocuk gününü kutlamak amacıyla bir defile etkinliği düzenlediler.
3-6 yaş grubundan oluşan çocuklar son derece başarılı bir defileye imza attılar. Birbirinden şık giyimlerle şehrimize 0-16 yaş grubundaki çocuklara giyim seçeneği sunan ve dünya markası olan Sans and Daughters Kanz Çocuk Giyim’in sahibi Özcan Çivisöken, Pamuk Kreş öğrencilerine ev sahipliği yaptı.
Pamuk Okul Öncesi Eğitim Merkezi kurucu müdürü Selma Kantarmacı, “Amacımız dünya çocuk gününde çocuklarımızın sosyalleşmesini sağlamak ve kendine olan özgüveni arttırabilmek için her fırsatta etkinlik sağlayıp veli ve öğrencilerimize güzel vakit geçirmektir. Ayrıca şehrimize bu güzel imkanları sağlayan Kanz Çocuk Giyim mağazası sahibi Özcan Çivisöken’e çocuklara böyle bir etkinlik sağladığı için teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı. Kanz Çocuk Giyim’in sahibi Özcan Çivisöken, “İskenderun’da şık ve kalitede iddialıyız. Anne ve babalar minik yavrularını getirip mağazamızdaki kıyafetleri deneyebilirler. İskenderun’da hizmete yeni girmemize rağmen halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaştık ve İskenderunlulara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here