Türkiye Süper Toto 3. Lig takımlarından İskenderunspor, geçtiğimiz Çarşamba günü kendi evinde Batman Petrolspor ile oynadığı maçın ardından çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kendi evinde şansız bir gol yiyerek mağlup olan İskenderunspor, hafta içerisinde yaşanan mağlubiyeti unutarak, pazar günü Kırklareli’de oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Can Güven, yardımcı antrenör Ender Traş gözetiminde çalışmalarını sürdüren futbolcular, pazar günü oynayacakları maçı kazanmak için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini söylediler.Tek hedef galibiyet
Teknik Direktör Can Güven, yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz hafta içerisinde kendi evimizde yapılan maçı kaybetmenin üzüntüsünü bizlerde derinden yaşıyoruz. Ancak bu maçı unuttuk. Artık kendimize gelmek durumundayız. Batman maçını değerlendirecek olursak, ilk yarıda oynanan futboldan memnunum. Ancak ikinci yarıdaki futboldan hoşnut değiliz. İlk yarıya oldukça iyi başladık, ancak son vuruşlarda başarılı olamadık. Zaten önemli olan da son vuruşlardır. Topu biz oynadık, golü Batman attı. Futbolda bunlar normal. Bazen beraberlik, bazen de mağlubiyet oluyor futbolda. Ancak bu kötü sonuçlar taraftar kadar bizleri de üzüyor. Ama kaybedilen puanları almak için ara vermeden antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Bu hafta Bünyamin cezası dolayısıyla oynayamamıştı, ancak cezası bitti. Sakat futbolcumuz da yok.
Bize güvenen insanların güvenini boşa çıkartmayacağız. Bir an önce galip gelip galibiyet serilerine başlamak istiyoruz” dedi.
Yardımcı Antrenör Ender Traş ise yaptığı değerlendirmesinde, “Şu an bir toparlanma dönemi yaşıyoruz. Bocalamamız bundan kaynaklanıyor. Elimizden gelen tüm çabayı bizler de futbolcu kardeşlerimiz de gösteriyor. Bu takım ileriki günlerde toparlanacaktır. Taraftarımızdan biraz sabır bekliyoruz” ifadesinde bulundu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × two =