AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun:

“LİMAK ’a İskenderunlular olarak destek vermeliyiz”

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun, limanın özelleşmesiyle İskenderun’un daha da hareketleneceğini, liman ihalesini kazanan LİMAK ’a İskenderunlular olarak gereken desteğin verilmesi gerektiğini söyledi.
İskenderun Limanı’nın işletmesini 372 Milyon dolarla alan LİMAK’ın yatırımcı ve güçlü bir firma olduğunu kaydeden AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun, bu şirketin en az 100 milyon dolar da limanı iyileştirilmesi için harcayacağına inandığını belirtti. LİMAK’a İskenderunlular olarak destek vermeliyiz
İskenderunlular olarak limanın özelleştirilmesiyle ilgili bir beklenti içinde olduklarını kaydeden AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun, ihalenin neticelenmesinde gösterdikleri emeklerden dolayı tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. 372 Milyon dolarlık yatırımıyla LİMAK’ın bu ihalede ön saflarda yer alması ne kadar güçlü bir firma olduğunun da apaçık göstergesi olsa gerek. İskenderun Limanı’nı atıl durumdan kurtaracak olan ve bu bölgeyi iyi fizibilite eden LİMAK’ı yürekten kutluyoruz. Biz AK Parti olarak İskenderun’daki vatandaşlarımızın limanın özelleşmesiyle birlikte hareketleneceği görüşlerine de katılıyoruz.
Limanın 90 milyon dolardan 372 milyon dolarlara kadar çıkması AK Parti hükümetinin ihalede ki şeffaflığını gösteriyor. İskenderun limanının özelleşmesi insanlarımıza iş ve aş demektir. Belediye başkanından esnafına sivil toplum kuruluşlarından muhtarlara kadar herkesin LİMAK’a destek vereceği inancındayım. Öncelikle İskenderun’a hayırlı uğurlu olur. LİMAK’ta bu işin altından başarıyla çıkacaktır”

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − nineteen =