Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Refik Üstün:

“Bu birlikteliği görenler mutlaka ders alacaktır”

Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Refik Üstün, MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül’ü makamında ziyaret etti.Bu birlikteliği görenler mutlaka ders alacaktır
Ülkücü İşçiler Derneği İskenderun şube yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül, ilk olarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gül, gerçekleştirilen bu ziyaretin manasını da içinde bulunduğumuz şu günlerde Türk siyasetinde MHP ve ülkücüleri dışlamak ve tasvip etmeyenlere bir mesaj olarak nitelerken ayrıca, ülkücüler olarak birlik ve beraberlik içinde MHP’nin tüm yan kuruluşlarıyla bir ve beraber içinde Türk siyasetinde var olacağını kaydetti.
Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Refik Üstün ise, Türkiye’nin çok önemli bir konjektörden geçtiğini ileri sürdü. Türk Milliyetçiliğinin hiçbir zaman yok olmadığını ve yok olmayacağını belirten Üstün, “Bu süreç içinde Türk Milliyetçilerinin mevcudiyetinden, direncinden rahatsız olanlar, bu birlikteliği görerek te mutlaka ders alacaktır. Biz bu amaçla Türkiye genelinde Ülkücü İşçiler Derneği olarak bu milleti seven, Türk Milletinin istikrarını düşünen arkadaşlarımızla beraber olduğumuzu, ülkemize sahip çıktığımızı ve bu görüntüyü de tüm kamuoyuyla paylaşmak adına ziyaretlerimize başladık” dedi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 2 =