İskenderun’da bulunan esnaf oda başkanları geçtiğimiz aylarda göreve atanan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’ya nezaket ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar dilediler.
İskenderun Esnaf Odalar Birliği üyelerini Kaymakamlık brifing salonunda kabul eden Kaymakam Ali İhsan Su, esnaf oda başkanları ile tanışma imkanı buldu.Oda başkanlarından Kaymakam Su’ya ziyaret
Hatay Esnaf Odaları Birliği ikinci Başkanı ve İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat, oda başkanları adına yaptığı açıklamasında, “İskenderun güneyin inci kentlerinden biri. Modern ve çağdaş bir şehir olmasının yanı sıra, sanayi ve turizmi ile her geçen gün daha da cazibe kenti haline gelmektedir. İskenderun’da hayırlı görevler yapacağınıza inanıyor ve yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su ise, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekerek, “İskenderun birçok ilden büyük ve gelişmiş bir şehir. Sivil toplum kuruluşları toplumun aynasıdır. Bu nedenle sizlerin görüşleri ve tecrübeleri şehrimizin gelişmesinde daha etkili olacaktır” diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 + eight =