İskenderun’un en işlek caddesinde bir kuyumcu mağazasının açılışında ünlü mankenler yer alırken, sokaktan geçen vatandaşlar takılardan çok mankenleri ilgi ile izlediler. Şehit Pamir Caddesi üzerinde hizmete açılan Nebil Kuyumculuk’un açılış törenine İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, CHP Hatay Milletvekili Aziz Yazar, İskenderun Belediye Meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Nebil Kuyumculuk mağazasının dekor tasarımını genç mimar Ufuk Tennioğlu yaptı.
Açılış öncesi ünlü mankenlerden Ece Gürsel’in yanı sıra Songül Karataşoğlu ve Deniz Şimşek mücevherlerden oluşan takılarla Şehit Pamir Caddesi üzerinde mini bir defile yaparak, takı ürünlerinin tanıtımını yaptılar. Kalabalığı gören vatandaşlarda açılışa yoğun ilgi gösterdiler ve mankenlerin müzik eşliğinde takı tanıtımını heyecanla izlediler. İlk kez İskenderun caddelerindeki mücevher tanıtım defilesini izleyen vatandaşlar ise birbirlerine bakarak gülümsemeleri ve defileyi heyecanlı bakışlarla takip etmeleri ise ilginç görüntüler oluşturdu. Kuyumculuk’un açılış kurdelesini CHP Hatay Milletvekili Aziz Yazar, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, işyeri sahibi Nebil Tabaş, belediye meclis üyeleri ile birlikte yaptılar.
Kurdele kesimi öncesinde konuşan Nebil Tabaş, insanların yatırımlarını güvence altına almalarının son derece doğal olduğu ve bu yatırımların başında ise altın geldiğini belirterek, “Kuyumculuk sektörüne farklı bir hizmet anlayışı getirmek için en modern teknolojilerle donatılmış iş yerimizde güvenle satın aldığınız ürünlerin sertifikalarını da alarak, kalite kontrolünü de sağlamaktasınız. 15 kişilik deneyimli, eğitimli ve güleryüzlü hizmet kadromuz ile bazı ilkleri İskenderun’a getirdik” dedi.
Ardından söz alan CHP Hatay Milletvekili Aziz Yazar ise, “İskenderun’a görkemli bir işyeri kazandıran Nebil Kuyumculuk’a teşekkür ediyoruz. Altın her zaman insanların en fazla yatırım yaptığı değerli bir ziynet eşyasıdır. Bu bağlamda insanlarımızın daha çok zenginleşerek daha çok altın almalarını temenni ediyorum” ifadesini kullandı.
İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su ise, yaptığı değerlendirmesinde, işyeri sahibi Nebil Tabaş’a hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.
Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here