İskenderunspor hafta sonu Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Sivas temsilcisi 4 Eylül Belediyespor’u ağırlayacak. Pazar günkü maça çok ciddi bir şekilde hazırlanan İskenderunspor’da tek eksik Nuri Ersoy. Hafta içi çalışmalarını Payas ve İskenderun’da sürdüren temsilcimizde tek hedef 3 puan.
Nuri’nin dışında çalışmalarını tam kadro sürdüren İskenderunspor’da Pazar günü oynanacak maçın iskeleti oluşturuluyor. Teknik Direktör Can Güven, haber ekibimize yaptığı açıklamasında, “Kendi sahamızda oynayacağımız Sivas 4 Eylül Belediyespor maçının hazırlıklarını tamamladık. Bu maçın saatini beklemeye koyulduk. Cuma günü antrenman yapmadık, çünkü futbolcularımıza yoğun bir çalışma programı uygulamıştık. Cumartesi günü (bugün) ise hafif bir antrenman yaparak maç saatini beklemeye başlayacağız. İlk maçımızda az taraftarımız vardı, çünkü maç cumartesi gününe denk gelmişti. Ancak bu hafta oynayacağımız maça ilginin yoğun olacağını düşünüyorum” dedi. Güven, Erzurumspor maçının oynanmamasına da değinerek, “Keşke bu maçı oynasaydık. Takım olarak deplasman motivasyonumuzu da kazanırdık. Ama olmadı. Bundan sonraki maçları kazanmaya çalışacağız” diye konuştu.
İskenderunspor Kaptanı Arafat Tarhan da “Pazar günü oynayacağımız maçın hazırlıklarını ciddi bir şekilde sürdürdük. Takım olarak arkadaşlarımızın tek düşüncesi bu maçı alarak taraftarımıza 3 puan armağan etmektir” dedi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here