MHP İlçe Teşkilatı, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül, kentimizin geleceği için faydalı tüm projeleri parti olarak destek vereceklerini açıkladı. MHP Kaymakamı Su’ya ‘Hayırlı olsun’ dedi
Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun İlçe Teşkilatı geçte olsa İskenderun’a atanan Kaymakamı Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret ederek Hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman, MHP İskenderun belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve partililerin hazır bulunduğu ziyarette ilk olarak konuşan MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül, ramazan ayı, ramazan bayramı ve referandum dolayısıyla ziyarete geç kaldıklarını belirttiği konuşmasında, İskenderun menfaatine olan tüm çalışmalara her zaman destek vereceklerini açıkladı.
Birlik ve beraberlik içinde kentimizin daha ileri seviyelere taşınacağını belirten MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül, Kaymakam Su’ya yeni görev yerini hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Ziyaretten dolayı son derece memnun olduğunu kaydeden İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su ise, kentteki tüm sivil toplum kuruluşları ve partiler ile birlikte İskenderun’un kalkınması için elinden gelen tüm mücadeleyi göstereceklerini ifade etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen − 5 =