AK Parti İskenderun Belediye Meclis Üyesi Ahmet Dönmez:

“Ülkemiz ve milletimiz kazanmıştır”

AK Parti İskenderun Belediye Meclis üyesi Ahmet Dönmez, referandumda çıkan sonuçla ülkemizin ve milletimizin kazandığını söyledi. Dönmez ayrıca, referandumda AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı’nın da canla başla çalışarak görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiğini ifade etti.
Geçtiğimiz Pazar günü halk oylamasına sunulan anayasa değişiklik paketinin bir değerlendirmesini yapan AK Parti İskenderun Belediye Meclis üyesi Ahmet Dönmez, artık ülkemizin önünün açıldığını, çıkan bu sonuçla kazananın ülke halkı olduğunu belirtti.
Referandumun kazasız belasız ve olaysız bir şekilde sona ermesinin, İskenderun’da da sandık başlarında olay çıkmamasının tek dilekleri olduğunu belirten Dönmez, milletin özgür iradesiyle oylarını kullandığını kaydetti. Referandumda ne AK Parti’nin, ne de CHP’nin kazandığını, kazananın sadece millet olduğunu ifade eden AK Parti İskenderun Belediye Üyesi Ahmet Dönmez, “ 12 Eylül’de çıkan sonuçla Türkiye’nin uluslar arasındaki konumu sağlam temellere oturmuştur. Bu inşallah güzel bir anayasayla 2011 seçimlerinden sonra Türkiye hak ettiği yere gelecektir” ifadelerini kullandı.

İSKENDERUN İLÇE TEŞKİLATIMIZ CANLA BAŞLA ÇALIŞTI
İskenderun’ dada oyların yükselmesinin sebebini AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı’nın planlı, programlı çalışmalarına bağlayan AK Parti İskenderun Belediye Meclis Üyesi Ahmet Dönmez, “ AK Parti İlçe teşkilatımız, yöneticileriyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla 2-3 aylık bir zaman dilimi içerisinde kapı kapı dolaşarak anayasa değişiklik paketini anlattılar. Üzerlerine düşen görevleri layıkıyla yaptılar. Hepsini tek tek kutluyor, bundan sonraki çalışmalarında da üstün başarılar diliyorum. Anayasa değişikliği tüm milletimize hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here