İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, eşi Ümran Civelek ve kızları ile birlikte Mithat Paşa İlköğretim Okulu’nda oyunu kullandı.

Başkan Civelek: “Katılımın yüksek olması memnuniyet verici”

İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, referandumda oyunu Mithat paşa İlköğretim Okulu’nda kullandı. Başkan Civelek eşi Ümran Civelek ve kızları ile birlikte geldiği okulda referanduma katılımın yüksek olmasının memnuniyet verici olduğunu, herkesin demokratik bir ortamda oyunu kullandığını söyledi.
12 Eylül referandumunda siyasiler oylarını çeşitli okullarda kullandı. İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek’te Mithat paşa İlköğretim Okulu’na öğle saatlerinde gelerek oyunu kullandı. Başkan Civelek, tepe mahallelerdeki okulları giderek oy kullanma işlemini takip etti ve ayrıca vatandaşlarla sohbet etti.
Daha sonra Mithat paşa İlköğretim Okulu’na gelen İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, burada eşi Ümran Civelek ve kızları ile birlikte 1234 nolu sandıkta oyunu kullandı.
Oy kullanma işleminin ardından görüşlerini açıklayan Başkan Civelek, katılımın yüksek olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Herkesin demokratik bir ortamda oyunu kullandığına işaret eden İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, çıkacak sonucun ülkemize hayırlı olması dileğinde bulundu. Başkan Civelek daha sonra referandumdaki görevlileri de yerlerinde ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here