AK Parti ilçe teşkilatında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine katılım yoğun oldu. AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Azganlık Belediye Başkanı Halil Demir, Denizciler Belediye Başkanı Esabil Soydan, Bekbele Belediye Başkanı Bestami Bilgili, Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun, İskenderun Belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ile partililerin katıldığı bayramlaşma töreninde birlik ve mesajları verildi. İlk olarak konuşan AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun, tüm İslam aleminin ve İskenderun halkının örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, sevgi, saygı, paylaşma ve yardımlaşma duygularının pekiştiği özel günlerden biri olan mübarek Ramazan bayramını kutladı.
Ardından söz alan Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, Ramazan ayının her zaman olduğu gibi yine bereketi ile gelip geçtiğini ve bu bereketin çalışmalarına da yansıdığına işaret ederek, “Referandum sürecinin mübarek Ramazan ayına da denk gelmesi dolayısıyla dolu dolu bir çalışma dönemi geçirdik. İnşallah hep birlikte bu çalışmaların ödülü olarak en büyük ‘evet’ desteğini alarak ülkemize hediye edeceğiz” diye konuştu.
Son olarak salonda bulunanlara seslenen AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar,”Ramazan ayı boyunca hep birlikte el birliğiyle bu memlekette işkenceler kalksın diye, bu memlekette hukukun üstünlüğü sağlansın diye bu anayasa değişikliğinde evet çatısı altında birleşen tüm dostlarımızı Pazar günü yepyeni bir göreve, sandık başına davet ediyorum. Yaptığımız çalışmalar seçim için değildi. Ama seçimlerden çok daha önem arz eden, ülkemizin yarınları için, geleceğimiz için, gelecek nesillerimiz için bir dönüm noktası olan 12 Eylül’de halkımızın en doğru kararı vereceğine inancımız tamdır. 8 yıldır AK Parti hükümeti halkımızdan aldığı güçle tek başına bir iktidarın 20 yılda yapamayacağı hizmetleri ülkemize kazandırmıştır. Çok hızlı yol kat ediyoruz, ancak halkımızın teveccühü bize bütün yorgunluğumuzu unutturuyor. Hepimizin mübarek Ramazan bayramı kutlu olsun” şeklinde görüş ortaya koydu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here