AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar:

AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, referandum çalışmaları kapsamında bugün Doktorlar Caddesi’ndeki esnafları tek tek dolaştı. Vatandaşlara referandumda ‘evet’ çıkması halinde ekonominin daha da iyi olacağını, piyasaların düzelip, faizlerin aşağı ineceğini söyledi. Piyasalar bizden önce ‘Evet’i onayladı
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İlçe Teşkilat Başkanı Musa Kurşun, AK Parti belediye meclis üyeleri ve partililer ile birlikte Doktorlar Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti.
Tüm dükkanları tek tek dolaşan milletvekili Karasayar’a vatandaşlar da sıcak ilgi gösterdi.
Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Milletvekili Orhan Karasayar, çalışmalara hiç ara vermeden devam ettiklerini ifade ederek, “Şu anda görünen tablo üzerine halkımız referanduma evet diyecek. Biz parti olarak daha çok insanımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Her vatandaşımıza bıkmadan, usanmadan referandumda ‘evet’ çıkması halinde ortaya çıkacak güzellikleri anlatıyoruz. Halkımız da sağ olsun bizleri dinliyor ve gerçekten hak veriyor. Bizim çalışmalarımız gösteriyor ki; referandumda Evet çıkacak. Zaten borsalar bizden önce Evet’i onayladılar. İnşallah 13 Eylül sabahı daha güçlü bir Türkiye, daha özgür bireyler olarak yaşamımızı devam ettireceğiz. Çünkü bu ülkenin yeni anayasaya ihtiyacı var” diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × five =