Güven:

“Sahada iyi mücadele ettik”

İskenderunspor Teknik Direktörü Can Güven ve yardımcı antrenör Ender Traş, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nde basın mensuplarıyla maçın değerlendirmesini yapmak üzere bir araya geldi.
İskenderunspor geçtiğimiz cumartesi günü Anadolu Üsküdarspor ile Beş Temmuz Stadı’nda karşı karşıya gelmiş ve bu maçı uzatmalarda attığı golle kazanmıştı.İskenderunspor iyi mücadele etti
Teknik Direktörü Can Güven, cemiyette yaptığı basın açıklamasında maçın kritiğini yaptı. Sezonun ilk maçı olmasına rağmen iyi bir mücadele verdiklerine dikkat çeken Güven, “Dünyada hiçbir takım çok iyi futbol oynayarak galibiyete gidemiyor. Ancak biz elimizden geldiği kadar takımı iyi bir oyun sistemine dayandırmak istiyoruz. Hava sıcaklığı da bizleri olumsuz etkiledi. İlerleyen zamanlarda daha iyi bir takım için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” açıklamasını yaptı.
İskenderunspor yardımcı antrenörü Ender Traş da, yaptığı değerlendirmede, “Futbolcularımız uzun yıllar sonra ilk kez taraftarının karşısına çıktı. Bu nedenle heyecanda had safhadaydı. Amatör olan bazı futbolcularımız bile ilk kez profesyonel olarak sahaya çıktılar. Buna rağmen sahada çok ciddi mücadele verdiler. Onları tebrik ediyorum” şeklinde görüş ortaya koydu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 − five =