İş adamı Kazım Gökmen, geçtiğimiz hafta Pazar günü, AK Parti’nin Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in ev sahipliğinde verdiği iftar yemeğinde duyduğu memnuniyeti şu şekilde özetledi
Gökmen Petrol sahibi iş adamı Kazım Gökmen, bir merkez parti olmayı hedefleyen AK Parti’nin birçok başarılı toplantılar yaptığını belirterek, “Ancak AK Parti en iddialı toplantısını geçtiğimiz Pazar günü vermiş olduğu iftar yemeğiyle ortaya koymuştur” dedi. Gökmen: “İşte AK Parti budur”
Geçtiğimiz Pazar gecesi Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in ev sahipliğinde partili, partisiz herkese verilen iftar yemeğinde ortaya çıkan tablo, iş adamı Kazım Gökmen’i oldukça onurlandırdı ve aynı zamanda memnun etti. AK Parti İlçe Teşkilatı olarak çeşitli zamanlarda ve zeminlerde birçok başarılı toplantılar yapıldığını, ancak en son Bakan Ergin’in de katılımıyla verilen iftar yemeğinde herkesin oldukça memnun bir şekilde ayrıldığını belirten iş adamı Gökmen, yaptığı açıklamaların devamında; “Bir merkez partisi olmayı hedefleyen ve yerinin orası olduğunu bildiğim AK Parti her toplantısında bunu yapmaya gayret etmiş ve bu yemekte netice almıştır. Halkımızın her tür temsilcisi sağcısı, solcusu, müslimi, gayrimüslimi o toplantıya katılmış onaylamasalar da AK Parti’nin davetine gelmişlerdir. Ve bunların gelişi partim açısından onur verici bir gelişmedir. AK Parti’nin yapmış olduğu güzellikler misafirleri rahatsız etmemiş, konuşmacılar hiçbir şekilde parti politikasını ve ‘evet’ baskısını uygulamamış salonda bir tane bile AK Parti bayrağı konulmamıştır. Konuşmalarda sayın bakanımız yapıcı, doyurucu, neden ve niçinlere cevap veren, uzun olmayan ama çok şey anlatan güzel bir konuşmayla misafirlerimizin beğenisini toplamıştır” ifadelerini kullandı.

TÜM MİSAFİRLERİN KAPIDA KARŞILANMALARI SADE VE KALİTELİ BİR DAVRANIŞTI
İftar yemeğinin hiçbir misafirin belki fikrini değiştirmemiş olabileceğini; ancak konuşma metninin yapıcılığı ve güzelliği üzerinde tam bir mutabakat olduğunu kaydeden İş adamı Kazım Gökmen, bunların hepsinden daha güzelinin toplantının bir sahibi olduğu, tüm yönetim kurulu olarak misafirleri kapıda karşılamaları yer göstermelerinin, sade ve kaliteli bir davranış olduğunu belirtti.

NEZAKETLE BAŞARILAMAYACAK HİÇBİR ŞEY YOKTUR
Eskiden toplantılara gidildiğinde toplantıyı yapanların başköşede oturup, gelenlerin ise kapıda kaldığını ifade eden iş adamı Kazım Gökmen, “O gece AK Parti’nin gecesinde tam bir ev sahipliği göze çarpmakla beraber gelen her misafire konumuna göre değil, misafir oldukları için iltifat ve itibarı hissettirmişlerdir. Hepsinden daha güzeli bitişte ev sahibi sayın bakanımızın ev sahipliğini üstlenerek kapıda durması, tüm misafirlerin elini tek tek sıkıp küçük sohbetler etmesi önce dediğimiz fikri değişmeyen insanların bile bu nazik davranış karşısında hayret ettiklerini ve o katı davranışlarının biraz yumuşadığını hissediyorum. İşte özlenen AK Parti ve ülkemin ihtiyacı olan AK Parti budur. Bunu oraya gelen misafirlere hissettiren AK Parti Türkiye genelinde halkımıza hissettirmiş olduğu taktirde her şeyi başaracağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Nezaketle başarılamayacak hiçbir şey yoktur. Bu toplantıyı düzenleyen, emeği olan herkese, özellikle sayın Adalet Bakanımıza sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim” şeklinde konuştu.
Gökmen yaptığı açıklamaların sonunda ise, tüm İskenderunluların ve İslam Alemi’nin Mübarek Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen − 10 =