AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, 12 Eylül referandum çalışmaları kapsamında şehir merkezindeki esnafları ziyaret ederek, referandumda vatandaşlardan ‘evet’ oyu istedi.
Türkiye’de anayasa değişiklik paketi çalışmaları sürerken bölge milletvekilleri de seçim bölgelerinde referandum çalışmalarını sürdürüyor.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, çalışmalarını şehir merkezi esnafıyla devam ettirdi. Çarşı esnafını tek tek ziyaret eden Milletvekili Karasayar, esnafa bol kazançlar dilerken, vatandaşlarında Ramazan bayramını kutladı.
Milletvekili Karasayar, yaptığı açıklamasında, “12 Eylül anayasa değişiklik referandumu ülkemizin önünü açacak bir değişiklik paketidir. Bölgemizde girmediğimiz yer kalmadı. Herkesi ziyaret ederek paketin içeriğini anlatıyoruz. Herkes maddelerin içeriği öğrendikten sonra bize hak veriyor. Yapılacak olan bu referandum partileri ilgilendiren bir konu değil. Referandum Türk halkını ilgilendiriyor. Vatandaşlarımız kendi haklarını eline almış olacaklar” şeklinde görüş ortaya koydu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here