Payas ve Çevresi Haddeciler Sanayiciler Derneği Başkanı Osman Tufan:

Payas ve Çevresi Haddeciler Sanayiciler Derneği Başkanı Osman Tufan, içinde bulunduğumuz ramazan ayının hoşgörü ve kardeşliğin birleştiği çok önemli ve müstesna günler olduğunu söyledi. Tüm halkımızın Mübarek Ramazan Bayramı’nı da kutlayan Tufan, önümüzdeki hafta Pazar günü gerçekleşecek olan referandumun Türkiye için olumlu neticelere vesile olması dileğinde bulundu.
Payas ve Çevresi Haddeciler Sanayiciler Derneği Başkanı Osman Tufan, yaptığı açıklamalarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Hatay mitingini değerlendirdi. Hoşgörü ve kardeşliğin birleştiği ramazan ayında CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Hatay’ı ziyaret ederek bölgede birlik ve beraberlik mesajı vermesinin ve buna da partililerin destek vermesinin kendisini mutlu ettiğini kaydeden Tufan, “Şimdi önümüzdeki bir referandum var. Ben iki tarafından Türkiye’nin menfaatleri doğrultusunda hareket ettiğine inanıyorum. Her iki tarafında kendilerine göre haklılıkları vardır. Zaten bunu da genel başkanlar dile getiriyor.
İnşallah bunların hepsi Türkiye için olumlu sonuçlara vesile olur. Her iki taraf içinde ‘evet’ te çıksa ‘hayır’ da çıksa çok iyi şeyler olacağını ümit ediyorum. Bu duygularla tüm yurttaşlarımızın ve İslam Alemi’nin Mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, önümüzdeki günlerin hem ülkemiz açısından, hem de sanayicilerimiz açısından çok iyi umutlarla bir yıl geçiririz diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here