AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, 12 Eylül’de gerçekleştirilecek olan referandum nedeniyle seçim bölgesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İş dünyasını ziyaret ederek Anayasa değişikliği paketi ile ilgili bilgiler veren Milletvekili Karasayar MÜSİAD Hatay Şubesi’ne konuk olarak Genç Müsiad üyelerine geniş ve kapsamlı açıklamalar yaptı.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, beraberinde AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun, AK Parti belediye meclis üyeleri ve parti ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MÜSİAD’ a konuk oldu. AK Parti heyetini burada MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Fatih Tosyalı ile birlikte yönetim kurulu üyeleri ve Genç Müsiad üyeleri karşıladı.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar’ın Genç Müsiad üyeleriyle bir araya geldiği ziyarette ilk olarak konuşan MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Fatih Tosyalı, Anayasa değişiklik paketinin ülkemize fayda sağlayacağını, dolayısıyla bu değişikliğe destek vereceklerini belirtti. Başkan Tosyalı gerçekleştirdikleri bu nazik ziyaretten dolayı Milletvekili Karasayar ve AK Parti heyetine teşekkür etti.
Daha sonra konuşan AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ise, gençlerin gözlerinin pırıl pırıl olduğunu görünce ülkemizin geleceği ile ilgili hayallerin daha da fazla ümit verdiğini kaydetti. Daha önce gençlerin hep bir kenara itildiğini öne süren Milletvekili Karasayar, konuşmasının devamında; “Artık o süreç geride kaldı. Görüyoruz ki; gençlerimiz en güzel şekilde tahsillerini yapıyor, onların bu dinamizmini görmekte bizlere güven veriyor. Gençlerimizin girişimci olması ülkemiz adına en güzel sermayedir. Tabii gençlerimizin tek başına projelerini hayata geçirmeleri mümkün değil. Hükümetimizin de gençlerimizin bu projelerini hayata geçirmesi noktasında öncü olması gerekiyor. Biz AK Parti hükümeti olarak bu doğrultu da hareket ederek genç girişimcilerimizin önünü açmak için yoğun çaba ve gayret sergiliyoruz. Biz gençlerimize güveniyoruz” ifadelerini kullandı.
12 Eylül’de yapılacak olan halk oylamasının Türkiye’nin geleceği açısından son derece önem arz ettiğini kaydeden AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, yeni anayasa değişiklik paketinin gençlerimize de çok önemli avantajlar sağlayacağını belirtti. Milletvekili Karasayar, referandumda ‘evet’ çıkması halinde insanlarımızın daha özgür bir yaşam düzeyine sahip olacağını vurguladı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here