Ramazan ayı dolayısıyla Gülen Koleji tarafından düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar da katıldı. Günlerdir referandum çalışmaları kapsamında dur-durak bilmeden efor sarf eden Milletvekili Karasayar, sadece iftar yemeklerinde dinlenme fırsatı buluyor.Gülen Koleji Milletvekili Karasayar’ı ağırladı
Gülen Koleji yemekhanesinde gerçekleştirilen iftar yemeğine AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İlçe Başkanı Musa Kurşun ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Bereketoğlu, KİSİAD Başkanı Tamer Eker, Gülen Koleji Müdürü Mustafa Üsküplü ve davetliler katıldı.
İftar yemeğinde konuşan Gülen Koleji Müdürü Mustafa Üsküplü, “Geçtiğimiz yıllara oranla her yıl eğitimde başarı grafiğimiz artmaktadır. Bu yıl 22 öğrencimiz fen lisesi kazandı. Türkiye bazında 12 bin ilköğretim okulu arasında 151. sıradayız. Bizler yeteneksiz öğrenci olduğuna inanmıyoruz, her öğrenci bir dahi adayıdır, yeter ki o öğrencideki cevheri keşfedelim” dedi.
Müdür Üsküplü bir müjdeli haber daha vererek, Şekere sınırları içerisinde 15 dönümlük bir arsa üzeri yeni bir okul daha yapılacağını söyledi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − six =