İskenderunspor-Anadolu Üsküdarspor maçı bugün saat 16.00’da İskenderun 5 Temmuz Stadı’nda..Turuncu-mavili ekibimiz yıllar sonra profesyonel lig takımı olarak sahaya çıkacak..
Efsane bugün sahaya çıkıyor
Türkiye 3. lig ikinci grupta mücadele eden İskenderunspor cumartesi günü (bugün) Anadolu Üsküdarspor ile 5 Temmuz Stadı’nda saat 16.00’da karşı karşıya gelecek. Bu maçın İskenderun için önemi çok büyük. Uzun yıllar sonra turuncu-mavili ekibimizin tekrar profesyonel ligde olması tüm camiayı ve taraftarı heyecanlandırıyor. 5 Temmuz Stadı’nda yapılacak olan maçı tüm taraftar dört gözle beklerken, takımdaki tüm oyuncular maç saatini bekliyor. Teknik Direktör Can Güven gözetiminde günlerdir çalışmalarını sürdüren İskenderunspor, cuma günü son taktik antrenmanını yaptıktan sonra kampa çekildi. Kendi tesislerinde kampa giren futbolcularda moraller yerinde. Tüm futbolcular bu maçın ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde.
Son antrenmanla ilgili haber ekibimize bilgiler veren Teknik Direktör Can Güven, “Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Cumartesi günü oynayacağımız maçın hazırlıklarını tamamladık. Futbolcularımız bu maçın ne kadar önemli olduğunu biliyor. Taraftarımızın karşısına uzun bir aradan sonra ilk kez çıkıyoruz. İlk maçımızda da galip gelerek taraftarlarımızın ve yönetimimizin yüzünü güldüreceğiz” açıklamasını yaptı.
Öte yandan taraftarların turuncu-mavili bayraklar ve formalarla 5 Temmuz Stadı’nı bayram havasına çevirmesi beklenirken, yönetim tüm taraftarları maça davet etti. İskenderunspor yönetimi yaptığı açıklamasında, “5 Temmuz Stadı’nda yapılacak olan ilk maçımıza çıkıyoruz. Bu kentte yaşayan herkesten sadece ve sadece takımını desteklemesini istiyoruz. Kulübümüzü düşünen ve bu takımı destekleyen tüm taraftarlarımızdan ricamız, hiç kimse kişilere ve takıma karşı kötü tezahürat yapmasın. Bu kentin birlik ve beraberlik içerisinde olmasını hep birlikte sağlamamız gerekiyor” şeklinde görüş ortaya koydular.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − twelve =