İskenderun sanayi esnafının her ay düzenlediği dayanışma yemeği 3M Garden Club’ta gerçekleştirildi. Madeni İşler Odası yönetimi ve sanayi esnaflarının katıldığı iftar yemeğinde adeta hoş görü rüzgarı esti.Sanayi esnafı hoşgörü rüzgarı estirdi
İftar yemeğine İskenderun Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Suphi Gündüz, Necati Gündüz ve Kemal Gündüz, İskenderun Katolik Kilisesi rahibi Yusuf Petrile, Sanayi Camii imamı Abdullah Bayraktar’ın yanı sıra İskenderun’a yıllarını vermiş esnaflardan Tahsin Mutluay, Hamza Pehlivan, Mahir Uğurlu, Hüseyin Seler, Madeni İşler Odası Başkanı Ahmet Çardaklı, İskenderun Hızarcılar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Abdulkadir Yardımcıoğlu ve sanayi esnafları katıldı.
İskenderun Müftüsü Hamdi Kavillioğlu iftar yemeği sonrası yaptığı duasında Ramazan ayının birlik beraberliklerin pekişmesine vesile olması temennisinde bulundu. Yemekte Madeni İşler Odası Başkanı Ahmet çardaklı ve üyeleri de yaptıkları konuşmalarla bu tür dayanışma gecelerinin yapılması ile sanayi esnaflarının birlik ve beraberliklerinin artacağına vurgu yaptılar.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + 12 =