Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Turan Çirkin, referandum ziyaretleri kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na konuk oldu. İTSO Başkanvekili Müfit Tennioğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Çirkin, yeni İTSO binasının hayırlı olmasını dilerken, anayasa paketi hakkında da açıklamalarda bulundu. MHP, İTSO’ya konuk oldu
Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Turan Çirkin, Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman, MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül ve parti ilçe teşkilat yöneticileri ile birlikte İTSO’yu ziyaret ettiler.
Ziyarette konuşan MHP Hatay Milletvekili Turan Çirkin, ilk olarak oldukça şık ve modern bir yapıya sahip olan yeni İTSO binasının hayırlı olmasını diledi. Referandum çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Milletvekili Çirkin, referanduma az bir süre kala çalışma tempolarını yoğunlaştırdıklarını ifade etti.
İTSO Meclis Başkanı Mehmet Binbay ise, ziyaretten dolayı memnun olduklarını belirterek, odaya üye olan kişilerin her birinin ayrı siyasi görüşe sahip olduklarını, dolayısıyla 12 Eylül’de herkesin hür iradesini sandığa yansıtacağını söyledi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − 7 =