Geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Hatay ve bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Primemall İskenderun mağazalarını binlerce kişi gezme ve görme imkanı buldu.
İskenderun halkı Ramazan bayramına yaklaştığımız şu günlerde Primemall Alışveriş Merkezi’ne giderek, bayramlık alışverişlerini Türkiye’nin en seçkin markalarını alarak yapıyorlar. Primemall ‘ı 3 günde 300 bin kişi gezdi
Primemall İskenderun Alışveriş Mağazalarının Müdürü Arzu Özerdem, yaptığı açıklamasında, “Açıldığımız günden bu yana halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaştık. Bölge ve ülke ekonomisi için son derece önemli olan ve yaptığı istihdam ile İskenderun ekonomisine katkı sağlayan Primemall’de satılan ürünlerin çok pahalı olmadığını insanlarımız da gördü. Üç günde 300 bin vatandaş alışveriş merkezimizi ziyaret etti. Kiracılarımızda bu alış verişlerden oldukça memnun. Özellikle elektronik eşyaların bol olması, sinemaların hizmete girmesi, bowling salonu ve kafeteryaların hizmet vermesi ile insanlarımıza çok fazla seçenek sunduğumuz için bizleri tercih ediyorlar. Bayram öncesi de kampanyalı alışverişlerimiz de başlamıştır. İskenderun halkına en iyisini ve en kaliteli hizmeti vermenin gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz” ifadesini kullandı.
Primemall Alışveriş Mağazası’nı gezen vatandaşlar ise, İskenderun’a böylesi bir alışveriş merkezinin yapılmasında geç bile kalındığını, bundan sonra Adana, Ankara, İstanbul veya diğer büyük illere gitmeden aynı kalitede ve aynı fiyatta ürünleri Primemall Alışveriş Merkezi’nde satın aldıklarını söylediler ve firma yetkililerine teşekkür ettiler.

2 Yorumlar

  1. 300 bin kişi sizce dogru bir rakammıdır bana sorarsanız arzu hanım biraz bu konuda sayıyı abartmış cunku 3 gunde 300 bin kısının orayı ziyaret etmesı demek bugun iskenderun trafıgının 5 6 saat tıkanması demekttir hic hareket etmeden.
    arzu hanım rakamsal anlamda biraz abartsada gercekleri gözardıetmemek gerekir Teras katı otopark olması dışında hersey cok güzel insanın acıkcsı arabası ile terasa cıktıktan sonra otopark alanına sevgilisi ile o iskenderunun eşsiz sahil manzarasını izlemekten alışveriş yapmaya ineceginden şüpheliyim acıkcası..:)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 − four =