AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, referandum çalışmaları kapsamında bugün İskenderun’daki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Kente yapılan hizmetleri anlatan Milletvekili Karasayar, referandumda evet çıkması ile birlikte ülke insanının daha özgür olacağını dile getirdi. Milletvekili Karasayar STK’lara konuk oldu
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, referandum çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Milletvekili Karasayar, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun, belediye meclis üyeleri ve ilçe teşkilat yöneticileri ile birlikte ilk olarak Ticaret ve Sanayi Odası’na konuk oldu. AK Parti heyetini burada İTSO Başkanvekili Müfit Tennioğlu ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
Ziyarette ilk olarak konuşan AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, ilk olarak İskenderun’a yapılan hizmetler hakkında bilgiler verdi. Kentimizin özellikle AK Parti iktidarı zamanında çok büyük hizmetler aldığını kaydeden Milletvekili Karasayar, hükümetin ülke insanı için her türlü çaba ve gayreti sarf ettiğini belirtti. 12 Eylül’de yapılacak olan referanduma da değinen AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, referandumun partilerle bir alakasının olmadığını, dolayısıyla anayasa değişiklik paketindeki 26 maddenin hepsinin ülkemizi daha demokratik hale getireceğini, insanlarımızın özgürlük seviyesinin daha da artacağını ifade etti.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ve beraberindeki heyet, Deniz Ticaret Odası ve Makine Mühendisleri Odası ile ziyaretlerini sürdürürken, daha sonra Hatay Serbest Muhasebeci ve Mali Müşarvirler Odası’nı ziyaret etti.
Karasayar burada yaptığı açıklamalarda da oda üyelerine İskenderun’un aldığı hizmetleri, bu hizmetlerin AK Parti döneminde artarak devam edeceğini vurguladı. Anayasa değişiklik paketindeki maddeler hakkında da bilgiler veren Milletvekili Karasayar, yapılan her şeyin ülkemiz ve milletimiz yararına olduğunu kaydetti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 − four =