İskenderun spor, hafta sonu cumartesi günü Anadolu Üsküdar spor maçının hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Çalışmalarını sürdüren turuncu-mavili ekibin antrenmanı tam anlamıyla kıran kırana geçiyor.
Sakarya mahallesinde bulunan çim sahada antrenmanını sürdüren İskenderun spor, öğleden sonra kondisyona ağırlık verirken, günün ikinci antrenmanını ise çift kala maçla sürdürdü.
Antrenmanlarda aşırı sıcaklara alışmaya çalışan futbolcular forma kapmak için büyük bir performans sergiliyorlar. Teknik heyetin gözetiminde çalışmalarını sürdüren futbolcuların ortaya koyduğu mücadele ise hem teknik heyeti, hem de yöneticileri memnun ediyor.
Takımın durumu hakkında bilgiler veren Teknik direktör Can Güven, “Aşırı sıcaklar, antrenmanları ciddi bir şekilde etkiliyor. Ancak bizlerde maçın oynanacağı saatte antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Futbolcularımızın arzulu ve istekli bir şekilde mücadele etmeleri bizleri son derece memnun ediyor. Önümüzdeki hafta cumartesi günü İskenderun Beş Temmuz Stadı’nda saat 16:00’ da İstanbul Anadolu Üsküdar 1908 spor ile karşı karşıya geleceğiz. Bu maç bizler için çok önem taşıyor. Taraftarlarımızın karşısına çıkacağız. Bu maçı mutlaka kazanmak istiyoruz. Futbolcularım da bu maçın önemini çok iyi biliyorlar” şeklinde konuştu

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here