Türk Büro-Sen’den geniş katılımlı iftar yemeği

0
234

Hatay genelinde yaptığı başarılı çalışmalar ve sıra dışı organizasyonlarla üyelerinin takdirini kazanan Türk Büro-Sen Hatay Şube Başkanı Uğur Muratoğlu, sendika üyelerine iftar yemeği verdi. Türk Büro-Sen’den geniş katılımlı iftar yemeğiİskenderun Yelken Kulübü’nde gerçekleştirilen iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajları verildi. Yaklaşık 400 kişinin katılım gösterdiği iftar etkinliğine CHP Hatay Milletvekili Aziz Yazar, MHP Hatay Milletvekili Turan Çirkin, Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman, AK Parti İskenderun Belediye Meclis Üyesi Uğur Fırat, MHP Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, CHP İskenderun İlçe Başkanı Zeki Çıkan, MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül, MHP İskenderun Belediye Meclis Üyesi Garip Şandır, Türkiye Partisi İlçe Başkanı Nevzat Barak, Türk Eğitim-Sen Hatay 2 No’lu Şube Başkanı Ahmet Akça, Türk Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Hayrettin Şahin, Hatay Ülkü Ocakları Başkanı Lütfü Kaşıkçı, sendika üyeleri ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.
Her detayın düşünüldüğü yemek sonrasında konuşan Türk Büro-Sen Hatay Şube Başkanı Uğur Muratoğlu, göreve geldikleri günden bugüne etkin ve verimli sendikacılık anlayışını yaşama geçirdiklerine dikkat çekerek, “Öncelikle Rize’de yaşanan sel ve heyelan felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Birlik ve beraberliğimizin sembolü olarak her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. 11 ayın sultanı mübarek Ramazan-ı şerifin iftar sofrasında bir araya geldik. Mübarek Ramazan ayının ve gelecek Ramazan bayramımızın Türk İslam alemine hayırlara vesile olması dileğimle tekrar hepinize hoş geldiniz diyor, afiyet olsun dileklerimle teşekkür ediyorum” şeklinde görüş ortaya koydu.
Yapılan konuşmanın ardından konukların kendi aralarında sohbete daldıkları gözlendi. İftar yemeği boyunca konuklarla tek tek ilgilenen Türk Büro-Sen Hatay Şube Başkanı Uğur Muratoğlu, iyi bir ev sahipliği örneği sergiledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × five =