İyi mücadele ettik

0
101

Durmuş:

İskenderun Demirçelikspor-Y.Malatyaspor maçının ardından haber ekibimize maçın değerlendirmesini yapan İDÇ Spor Teknik Direktörü Besim Durmuş, takım olarak sahada iyi mücadele ettiklerini açıkladı.İyi mücadele ettik
Teknik patron Durmuş, takım olarak iyi bir başlangıç yaptıklarını belirttiği konuşmasında, “Taraftarımızın karşısına çıktığımız ilk maçta 3 puanı almayı istiyorduk. Bu günde iyi bir futbol ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Malatyaspor takımı da sezon öncesi yeni bir oluşum yaptı. Bu nedenle iyi ekipleri var. Ancak biz İskenderun Demirçelikspor olarak sezon başından bu yana çalışmalarımızı çok iyi bir şekilde sürdürdük. Bu maçı kazandığımız için mutluyuz. Artık önümüze bakacağız” dedi.
Çarşamba günü Adıyamanspor ile kupa maçında karşılaşacaklarını belirten Durmuş, “Kupa hazırlıklarımızı da kısa bir süre olmasına rağmen sıkı bir şekilde sürdüreceğiz. Bu maçı da almak için elimizden gelini yapacağız. Kadrodaki diğer oyuncularım da bu maçta forma giyme şansı bulacaklar” açıklamasını yaptı.
İskenderun Demirçelikspor Kulübü Başkanı Cengiz Gül ise, karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamasında, “Bugün taraftarlarımızla birlikte iyi bir maç izledik. Takım olarak iyi mücadele ettik. Tüm futbolcularımızı kutluyorum. Bugün 2-0 kazandık ama bu takımın kazanmasından çok Y.Malatyaspor’a karşı ortaya koymuş oldukları performans beni daha da mutlu etti” açıklamasını yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen + 6 =