AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, referandum çalışmaları kapsamında Gülcihan, Üçgüllük ve Madenli beldelerini ziyaret etti.
Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun ve parti ilçe teşkilat yöneticileriyle birlikte ilk olarak Gülcihan köyüne giden Milletvekili Karasayar, burada Gülcihan köyü sakinlerine, AK Parti döneminde İskenderun’un aldığı hizmetleri ve referandumun ülke insanına kazandıracaklarını anlattı. Daha sonra Üçgüllük beldesine geçen Milletvekili Karasayar, belediye başkanı Bedi Palta’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Arsuz yolunda artık sona gelindiğini ve en kısa zamanda bu yolun bitirilerek bölge halkına da önemli faydalar getireceğini belirtti. Üçgüllük Belediye Başkanı Bedi Palta ise gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyetini dile getirerek yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
AK Parti heyeti Üçgüllük beldesinin ardından Madenli’ye geçerek, Madenli Belediye Başkanı Asaf Güven’e makamında konuk oldu. Belde halkının da katıldığı ziyarette konuşan Milletvekili Karasayar, AK Parti iktidarının tüm gücünü halkı için kullandığını ifade etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here