İskenderunspor Kartepe kampının çalışmalarını tamamlamak üzere. Yaklaşık 15 gündür İzmit Kartepe’de bulunan İskenderun temsilcisi, hazırlık maçlarındaki başarılarını resmi maçlarda da sürdürmeyi amaçlıyor. Kampta çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdüren İskenderunspor sezonu Anadolu Üsküdarspor ile yapacak.Teknik heyet işi sıkı tutuyor
İskenderunspor’un direksiyonu sağlam bir ekibe teslim edildi. Teknik Direktör Can Güven, Yardımcı Antrenör Ender Traş, Reşit Katıksan, Kaleci Antrenörü Bekir Arpacı ve takımın yeni ve ilk bayan bireysel antrenörü Çiğdem Barış Bozoğulları , iyi bir takım ortaya çıkarmak için var güçleriyle çalışmalarını sürdürüyor.
Teknik ekip antrenmanlarda görev dağılımı yaparak çalışırken Çiğdem Bozoğulları ise tüm takım futbolcularının tek tek istatistiklerini tutarak onlara yapılması gereken konuları önemle duyuruyor. Konuyla ilgili çalışmaların süreceğini söyleyen Can Güven, “Biz teknik heyet olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Herkes kendi görevini çok iyi biliyor ve çalışmalarımızı da taktiksel olarak bilinçli bir program çerçevesinde sürdürüyoruz. Çiğdem arkadaşımızda sezon öncesinde aramıza katıldı. Kendisi bu işin eğitimini almış bir arkadaşımız. Bu nedenle teknik ekip takım üzerinde yapılması gereken tüm gayreti ortaya koyuyor” açıklamasını yaptı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

nine − 8 =