MHP İskenderun Belediye Meclis Üyesi Garip Şandır, geçtiğimiz hafta sonu basın mensuplarına bir iftar yemeği verdi. Basın mensupları Şandır’ın kendi işyeri olan Gökkuşağı Petrol yörük çadırında farklı bir iftar yaşadı.
Verilen iftar yemeğine MHP Hatay Milletvekili Turan Çirkin, MHP Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül ve ilçe teşkilat yöneticileri, MHP İskenderun belediye meclis üyesi Garip Şandır ile birlikte basın mensupları katıldı.
Basın mensuplarıyla bir araya gelmekten son derece mutluluk duyduğunu ifade eden MHP İskenderun belediye meclis üyesi Garip Şandır, iftar yemeğine katılan herkese teşekkür etti.
Yemeğe katılan MHP Hatay Milletvekili Turan Çirkin ise, basın İskenderun’daki basın mensuplarının zor şartlar altında görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiğini kaydetti. Türkiye’nin gündemine de değinen Milletvekili Şandır, 12 Eylül’deki yapılacak referanduma parmak bastı. Halkın oylarına sunulacak olan referandumun Türkiye’nin geleceği açısından son derece önem arz ettiğini ifade eden MHP Hatay Milletvekili Turan Çirkin, partilerinin gerek taban ve gerekse tavanda fire vermeyeceğine dikkati çekti. Ülkenin refah ve huzura kavuşması için millet olarak birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olduğunu belirten MHP Hatay Milletvekili Turan Çirkin, yaptığı açıklamaların ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.
İftar yemeğinde MHP Hatay İL Başkanı Şefik Çirkin de yaptığı açıklamalarda parti olarak referandum ile ilgili çalışmalarının bütün hızıyla devam ettiğini söyledi. Çirkin, zaman zaman basın mensuplarının bulunduğu masaya gelerek bol bol sohbet etti ve soruları merak edilen soruları cevapladı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here