AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar:

AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, yaklaşan referandum öncesi çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Geçtiğimiz haftalar içerisinde köyleri tek tek dolaşan Milletvekili Karasayar, dün de mahalle muhtarlarının konuğu oldu.
12 Eylül’de gerçekleştirilecek olan referandum dolayısıyla AK Parti Milletvekili Orhan Karasayar, halkı bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekili Karasayar bu kapsamda vatandaşla köprü vazifesi gören mahalle muhtarlarını ziyaret etti.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar beraberinde AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun, AK Parti belediye meclis üyeleri ve parti ilçe teşkilat üyeleri ile birlikte ilk olarak Çay Mahallesi Muhtarı Erdal Çamlıbel’i ziyaret etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, referandumun halka büyük kazanç sağlayacağını dolayısıyla referandumda ‘evet’ çıktığı taktirde ülke halkının kazançlı çıkacağını, halkın kamu kurum ve kuruluşlarında işlerinin daha kolay yürüyeceğini, haklarını Anayasa Mahkemesi’nde dahi arayabileceğini kaydetti. Muhalefet partilerinin bile Anayasa değişikliğine evet demek için hiçbir sebep bulamadıklarını aktaran Milletvekili Karasayar, zaten halkın oyuna sunulacak maddelerin 24’üne mecliste evet dediklerini yineledi.
Referandumda evet çıkmasının AK Parti’ye değil, ülke insanına büyük yararlar getireceğini savunan AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, konuşmalarında İskenderun’a gelen hizmetlerden de bahsetti. Kentimizin 40 yıldır görmediği hizmetleri AK Parti iktidarı döneminde gördüğünü ifade eden Milletvekili Karasayar, hizmetlerin bundan sonra da durmadan devam edeceğini sözlerine ekledi.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ve beraberindeki heyet Çay Mahallesinden sonra Dumlupınar Mahalle Muhtarı Muhsin Cerrahoğlu’nu ziyaret ederek anayasa değişikliği paketi ile ilgili bilgiler verdiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here