Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Hatay Şubesi’nin geleneksel iftar yemeğinin 4.cüsü gerçekleştirildi. Yelken Kulübü’nde verilen iftar yemeğine Müsiad Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Ali Reis Topçu, Müsiad Hatay Şube Başkanı Fatih Tosyalı, şube üyeleri ve gençlik kolları üyeleri katılım gösterdi.
İftar yemeği sonrası konuşan MÜSİAD Hatay Şube Başkanı M.Fatih Tosyalı şube olarak, üyelerle değişik vesilelerle bir araya gelmeye ve sosyal faaliyetlerde bulunmaya çaba sarf ettiklerini söyledi. Ramazan ayı münasebetiyle Müsiad Hatay Şube üyeleri ve gençlik kolları üyeleriyle geleneksel hale getirdikleri iftar yemeğinde bir araya gelmeyi arzu ettiklerini kaydeden Tosyalı, “Genel merkez yönetim kurulu üyesi ve şube sorumlumuz Ali Reis Topçu’da iftarımıza gelerek bizlere onur verdiler. Kendisini aramızda görmekten son derece kıvanç duyduk ve bu vesileyle de kendileri ile hasret giderdik.
Düzenlediğimiz bu İftar yemeği vesilesiyle buradan tekrar Ramazan ayının İslam Alemi’ne, ülkemize, milletimize ve üyelerimize hayırlar ve bereketler getirmesini temenni ediyor, çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen ve bizi bu yemekte onurlandıran tüm üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyorum” şeklinde konuştu.
İftar yemeğinin ardından Müsiad üyeleri bol bol sohbet etme imkanı buldular.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here