Belen Belediyesi bünyesine alınan Öz Şampiyonlar Tekvando Kulübü’nün 2010 yılı 3. dilim kuşak terfi sınavına Belediye Başkanı Cemil Yılmazlar’ın bu sözü damga vurdu.
İskenderun’daki yöneticilerin bu kulübe sahip çıkmaması çok üzücü

Öz Şampiyonlar Tekvando Spor Kulübü’nde bugün 2010 yılı 3. dilim kuşak terfi sınavı gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu sınavda ailelerde çocuklarını yalnız bırakmazken, müsabakalar kıyasıya çekişmeye sahne oldu.
Belen Belediyesi’nin bünyesine alınan Öz Şampiyonlar Tekvando Spor Kulübü’nde kuşak terfi sınavı heyecanı yaşandı. Her üç ay bir yapılan ve 2010 yılının 3. sınavını gerçekleştirildiği müsabakalara Belen Belediye Başkanı Cemil Yılmazlar’da katıldı.
Bayrak selamı ile başlayan sınav öncesinde konuşan Öz Şampiyonlar Tekvando Kulübü Antrenörü Mehmet Korhan, çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğünü, öğrencilerin özveri ve performanslarıyla gittikleri her şampiyonada büyük bir başarı elde ettiklerini söyledi. Korhan, konuşmasının sonunda sporculara başarılar dilerken, katılımcılara ise teşekkür etti.
Daha sonra konuşan Belen Belediye Başkanı Cemil Yılmazlar ise burada bulunmaktan memnunluk duyduğunu ancak, böyle bir spor kulübüne İskenderun’daki yöneticilerin sahip çıkmamasının çok üzücü olduğunu ifade etti. Belen Belediyesi olarak materyallere değil insana hizmet odaklı bir yönetim anlayışı içinde olduklarını belirten Başkan Yılmazlar, sporun önemi de değindiği konuşmada sporun insanın gelişmesi ve kendini geliştirmesi açısından son derece önemli olduğuna vurgu yaptı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 2 =