Maddi durumu yerinde olmayan vatandaşlar kendilerine gıda paketi dağıtan Başak Tanıtım Hizmetleri yöneticisi Fatma Çakıcı’ya böyle seslendiler

Başak Tanıtım Hizmetleri yöneticisi Fatma Çakıcı, içinde bulunduğumuz ramazan ayında maddi durumu yerinde olmayan vatandaşlarımıza gıda yardımında bulundu. Örnek bir davranış sergileyen Çakıcı, ramazan ayında yaptığı bu yardımlarla birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma ruhunun en güzel örneğini sergiledi.
Yaklaşık 6-7 ay önce İskenderun’da hizmete giren Başak Tanıtım Hizmetleri, sektöründe yaptığı atımlarla adından sıkça söz ettirirken, ramazan ayında maddi durumu yerinde olmayan insanlara da yaptığı yardımlarla büyük bir takdir topladı.
Başak Tanıtım Hizmetleri yöneticisi iş kadını Fatma Çakıcı, ailelerin yanlarına giderek hem onların gönüllerini aldı, hem de sohbet etti. Ziyaretlerde oldukça duygulandığı gözlenen Fatma Çakıcı, ülke insanı olarak özellikle ramazan ayında birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da artması dileğinde bulundu. Zengin gıda çeşitleriyle dolu ramazan paketlerini ailelere teslim eden Başak Tanıtım Hizmetleri yöneticisi Fatma Çakıcı, bu hareketiyle herkesten büyük bir alkış aldı.
Yardıma muhtaç ailelerin ‘Allah razı olsun’ diyerek uğurladı Fatma Çakıcı, bu yardımların imkanlar doğrultusunda süreceğini ifade etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here