AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları üyeleri, 12 Eylül’de gerçekleştirilecek olan referandum ile ilgili çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyorlar.
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Caner Karadaş ve gençlik kolları üyeleri, geçtiğimiz hafta cumartesi günü Özgürlük ve Demokrasiye 40 Evet yazılı kitapçık ve yine üzerinde ‘evet’ yazılı kalem dağıttılar.
Postacıyı andıran kıyafetleri, ellerinde kitapçık ve kalemlerle cadde cadde, sokak sokak dolaşan AK Parti gençlik kolları üyeleri, referandumda anayasa paketiyle ilgili maddelerin içeriğiyle alakalı bilgilerin yer aldığı kitapçıkları dağıttılar.
Yaklaşan referandum öncesi yoğun bir tempo içinde çalıştıklarını ifade eden AK Parti İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Caner Karadaş yaptığı açıklamada, “Demokrasi elçileri adı altında ‘Anayasamızın özgürlük ve demokrasiye ait 40 evet’ adlı birer kitapçığı ile birlikte anayasa değişikliği bize getirdiği yararları paylaşmak için buradayız. Biz birer postacıyız
Tüm İskenderun halkımıza buradan demokrasi adına evet demelerini isterken, 12 Eylül’de yapılacak olan referandumun ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here