İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Şahin ve Yönetim Kurulu üyeleri 39’uncu Mekanize Piyade Tugayı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Gürsel Öztürk’e makamında ziyaret gerçekleştirdi.
Garnizon Komutanı Gürsel Öztürk, İTSO yönetimini kapıda karşılayarak nezaket örneği gösterdi ve General Sükrü Kanadlı kışlası hakkında bilgiler verdi. İskenderun’da görev yaptığı süre içerisinde ilklere imza atarak herkesin beğenisi kazanan Garnizon Komutanı Tuğgeneral Gürsel Öztürk, 39. Mekanize Piyade Tugayı ve tarihini çalışmaları sonucu kitaplaştırarak sivillerle paylaşan Tuğgeneral Öztürk, özellikle 5 Temmuz Türk Askerinin İskenderun’a girişiyle ilgili bilgileri tazeledi.
Başkan Şahin ve Başkanvekili Müfit Tennioğlu, Yönetim kurulu üyeleri Sanem Akpınar, Çağrı Belibağlı, Erol Tezcan, Bülent Seküçoğlu, Raşit Özyurt, Adnan Mursaloğlu’ndan oluşan üyeler gündemlerinin yoğunluğundan dolayı makamında ziyaret ettikleri Garnizon Komutanı Gürsel Öztürk’e, ‘İskenderun’daki yılların, güzel günlerin ve dostlukların anısına’ plaket sundu. Gürsel Paşa ise sınır karakollarında uyguladıkları ‘’Senin’de bayrağın dalgalansın’’ projesi kapsamında Halil Şahin adına dalgalandırdığı bayrağı Başkan Şahin’e hediye etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here