12 Eylül’de yapılacak olan referandum için çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, referandumun önemini anlatıyor.
Gün içerisinde ilk olarak Pınarbaşı Mahalle Muhtarı Fuat Gezgin’i ziyaret eden AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İlçe Başkanı Musa Kurşun, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve partililer, bir süre muhtar Gezgin ile sohbet ettiler.
Daha sonra Anayasa değişikliği paketinin halkoyuna sunulması ilişkin bilgiler veren Milletvekili Karasayar “Halkımızın desteği ile 12 Eylül’de sandıktan evet çıktığında demokrasi kazanacak, hak ve özgürlükler konusunda büyük bir gelişme sağlanacaktır. Bizim tüm çabamız daha huzurlu ve mutlu bir Türkiye içindir” ifadesinde bulundu.
AK Parti heyeti daha sonra Numune Mahallesi Muhtarı Fikret Bal ile Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı İsa Taş’ı ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.
Her iki muhtarda gerçekleşen ziyarete teşekkür ederek, Milletvekili Orhan Karasayar’a çalışmalarında başarılar diledi.
Muhtarlarla sürekli olarak istişare halinde olduklarına dikkat çeken AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar da “Biz halkımızın daha rahat ve huzurlu bir ortamda yaşayabilmesi için sürekli olarak muhtarlarımızla istişare halindeyiz. Bugün de istek ve talepleri yerinde belirlemek amacıyla halkımızın arasındayız” dedi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here