CHP Hatay Milletvekili Aziz Yazar, CHP İlçe Başkanı Zeki Çıkan ve yeni oluşturulan ilçe yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular. İskenderun’un sorunlarını el birliği ile aşacakları mesajını veren CHP Hatay Milletvekili Aziz Yazar, “Hatay’ın her karış toprağına hizmet götürmeye çalışıyoruz. Kalıcı hizmetlere  imza atacağızSeçim bölgem İskenderun’da da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Meclis tatile girdi ancak halkımız bizden hizmet beklediği için, bu beklentilere cevap vermeye çalışıyoruz. İskenderun büyük bir şehir. Sorunları ve diğer illere nazaran avantajları olan bir kent. Önemli olan elbirliği içerisinde kentimizi hak ettiği yerlere taşıyabilmek. Bu noktada üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız” diye konuştu.
CHP İlçe Başkanı Zeki Çıkan da, yaptığı açıklamasında, “İskenderun’un menfaatleri söz konusu olunca bizler siyasi kimliğimizi bir kenara bırakırız. CHP ilçe teşkilatı olarak hemen her konuda hizmetlerinize katkı sağlamaya hazırız” dedi.
Son olarak konuşan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su ise, 24 saat cep telefonlarının ve kapısının İskenderun halkına hizmet için açık olduğunu belirterek, “İsimler gelip geçici, kalıcı olan bırakılan eserler ve hizmetlerdir. Gelecekte hatırlanacak olan tek şey hizmetler olacaktır. Bizler de seçilmişi ve atanmışlarla İskenderun’un halihazırdaki potansiyelini harekete geçirecek çalışmalarda bulunacağız” ifadesinde bulundu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − 4 =