Kaymakam Ali İhsan Su:

Kaymakamlar kararnamesiyle şehrimize atanan ve geçtiğimiz hafta görevine başlayan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor. AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partinin İskenderun Belediye meclis üyeleri, Kaymakam Ali İhsan Su’ya nezaket ziyaretinde bulundular.
Ziyarette ilk olarak söz alan AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun, seçilmişleri, atanmışları, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası ve basın olarak İskenderun adına faydalı ve verimli işler yapabilmek amacıyla gayret sarf ettiklerini belirtti.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar da, açıklamasına yeni Kaymakam Ali İhsan Su’ya görevinde başarılar dileyerek başladı. Kentimizde hizmet kalitesini arttıracak çalışmaları tüm hızıyla sürdürdüklerinin altını çizen Milletvekili Karasayar, “İskenderun pek çok ilden bile daha büyük bir ilçe. Büyüdükçe mevcut yapılar halkın ihtiyaçlarına cevap veremiyor. İskenderun’daki bazı kamu kurumlarının binalarını baştan aşağı yeniliyoruz. Her geçen gün büyüyüp gelişen kentimizde kamu binaları fiziki açıdan yetersiz kaldığı için birkaç yıl öncesinden çalışmalar başlattık. Önümüzdeki günlerde biten projelerin açılışını gerçekleştireceğiz. Bunların dışında işadamlarımızın da yatırım açısından önünü açacak çalışmalarda bulunuyoruz. Her zaman halkımızın ve halkla hükümetler arasında köprü vazifesi üstlenen yöneticilerin yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Yeni kaymakamımıza hayırlı olsun diyor, görevinde başarılar diliyorum” şeklinde görüş ortaya koydu.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Kaymakam Ali İhsan Su da, İskenderun’u elbirliğiyle marka kent yapacak çalışmalarda bulunacaklarını belirterek, “Bu noktada gereken tüm hamleleri yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here