Başkan Civelek:

CHP Hatay Milletvekili A.Aziz Yazar, CHP İskenderun İlçe Başkanı Zeki Çıkan, il genel meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Dr. Yusuf H. Civelek’i ziyaret etti. Yeni ilçe yönetiminin protokol ziyaretleri kapsamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Civelek, yeni yönetimi kutlayarak başarılar diledi.
Siyasi partileri demokrasinin olmazları olarak tanımlayan Başkan Civelek, “Kendi içinde sevgi bağını kuran bir siyasi parti, ancak görevi olan halka refah ve huzuru verebilir. Ben de bu sevgiyi kuracağınıza inanıyorum. Biz de halk için gayretimizi sürdürüyoruz” dedi.
Hatay Milletvekili A.Aziz Yazar, siyasi partilerin halkın refahı için var olduklarını belirttiği konuşmasında, siyasi partilerin kendi aralarında bir bayrak yarışı sürdürdüklerini kaydetti. Yeni yönetimin tüm birimlerle uyum içinde çalışacaklarını vurguladığı konuşmasında Milletvekili Yazar, İskenderun Belediyesi’nin çalışmalarını takdirle izlediklerini, kentin eksiklerinin önemli bir bölümünün giderildiğini ifade etti.
Göreve başlamanın ardından diyalog mesajı verdiklerini hatırlatan CHP İlçe Başkanı Zeki Çıkan, belediye çalışmalarına katkı vermeye hazır olduklarını belirtti. Çıkan, bugüne kadar yürütülen çalışmalardan dolayı başkan Civelek’e teşekkür ederek her türlü desteğe hazır olduklarını vurguladı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here