2010-2011 futbol sezonunda Hatay “U-16” “U-17” ve “U-19” liginde mücadele etmeye hazırlanan İskenderun Asaşspor’un gençleri havaların aşırı derecede sıcak olmasına rağmen lige bileniyor. Tekni direktör Bekir Arabulan, “Her üç kategoride de şampiyon olacak güçteyiz” dedi. lkemizin saygın sanayi kuruşları arasında bulunan ve 35 ayrı ülkeye filtre ihracatı yapan Asaş Filtre Sanayi ülke ekonomisine katkı sağlarken, aynı zamanda da Türk sporuna hizmet etmeye devam ediyor. Hatay Süper Amatör küme’de mücadele eden futbol takımında 35, futbol okulunda 87, üç ayrı gençler kategorisinde de 50 olmak üzere 172 sporcuyu bünyesinde barından İskenderun Asaş Filtre Sanayi, gelecek yıllarda da diğer sportif faaliyetlerde bulunacak.
Asaşspor Kulüp Başkanı Zeki Göçmen, “Asaş Filtre sanayi olarak şu anda sadece futbola ağırlık vermekteyiz. Amatör, genç takımlar ve futbol okulumuzda olmak üzere toplam 172 gencimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp Türk sporuna kazandırmaktayız. Gelecek yıllarda da diğer sportif faaliyetlere el atmayı hedeflemekteyiz. Biz sporcularımızdan önce ahlak, sonra da başarı beklemekteyiz” dedi.
Asaşspor’un alt yapıdan sorumlu antrenörü Bekir Arabulan da, yaptığı açıklamada, “Havaların aşırı derecede sıcak olmasına rağmen çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Geniş bir kadroya sahibiz. Önümüzdeki futbol sezonunda üç kategoride de şampiyon olacak güçteyiz. Bizlerden her zaman desteğini esirgemeyen Kulüp Başkanımız Zeki Göçmen, 2. Başkanımız Suat Atasever ve diğer yöneticilerimize teşekkür ediyoruz” görüşlerine yer verdi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here