Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Feridun Tunkut, “Centilmenliği ön plana çıkartan İskenderun Demirçelikspor’u herkes taktir etmelidir”
Tankut’tan moral ziyareti

Geçen sezon haftalar öncesinde tüm rakiplerini açık puan farkıyla geride bırakarak Spor Toto Süper ligine çıkma başarısı gösteren Kardemir Karabükspor kulüp Başkanı Feridun Tankut, daha önce başkanlığını yaptığı İskenderun Demirçelikspor’u kamp yaptığı Bolu Gerede Esentepe otelinde ziyaret ederek başarılar diledi.
Beraberinde Çelik İş Sendikası Genel Merkez Yöneticileriyle birlikte Bolu Gerede Esentepe oteli tesislerine gelen Spor Toto Süper Ligi takımlarından Kardemir Karabükspor kulüp Başkanı Feridun Tankut’u İskenderun Demirçelikspor Genel Kaptanı Kazım Aydın, teknik direktör Besim Durmuş ile futbolcular karşıladı.

Bir süre İskenderun Demirçelikspor Genel Kaptanı Kazım Aydın, Teknik direktör Besim Durmuş ve futbolcularla görüşen Kardemir Karabükspor kulüp Başkanı Feridun Tankut, daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Tankut, “Geçmiş yıllarda başkanlığını yaptığım İskenderun Demirçelikspor’u ziyaret etmekten büyük mutluluk duymaktayım. Yaptığım görüşmede tüm futbolcuların morallerinin yerinde olması bende ayrı bir sevinç yaratmıştır. İskenderun Demirçelikspor kulübü geçmiş yıllardan beri centilmenliği ön plana çıkartmıştır. Bu hareketleri diğer kulüplerimize de örnek olmuştur. Centilmen taraftarlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken İskenderun Demirçelikspor’u herkes taktir etmelidir” dedi.

İskenderun Demirçelikspor Genel Kaptanı Kazım Aydın’da yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Geçmiş yıllarda kulüp Başkanlığımızı yapan ve halen Fahri Başkanımız olan Kardemir Karabükspor kulüp Başkanı Feridun Tankut’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, kendilerine Spor Toto Süper liginde başarılar diliyoruz” dedi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven + twelve =