Yeni İskenderunspor işi sıkı tutuyor

0
359

Yeni İskenderunspor futbol takımı Kartepe’de 2.etap kamp çalışmalarını sürdürüyor. Yeni transferlerin de katıldığı kamp oldukça neşe içerisinde geçiyor.Yeni İskenderunspor işi sıkı tutuyor
2010-2011 futbol sezonunda İskenderun’u 3.ligde temsil edecek olan Yeni İskenderunspor, 2.etap çalışmaları için İzmit Kartepe The Green Park Otel’de kampa girdi. Teknik heyet gözetiminde çalışmalarını sürdüren İskenderunspor tam kadro kampa katıldı. Futbolcular günü çift antrenmanla tamamlıyor. Kartepe kampına takıma sonradan transfer edilen Nuri Ersoy ile Ispartaspor’dan alınan santrafor Bünyamin de katıldı. Sabah ilk hazırlık maçını İnegölspor’la yapan Yeni İskenderunspor, bu maçta ortaya konan güzel oyun teknik heyetin iştahını kabarttı. Bünyamin ve Nuri’nin dışında tüm oyuncuların sahada yer aldığı maç oldukça çekişmeli geçti.
Yaklaşık 3 haftadır Kartepe’de kampta bulunan İnegölspor, Yeni İskenderunspor ile kampa katıldığı gün sahaya çıkmasına rağmen, turuncu-mavili ekibimizle 0-0 berabere kaldı.
Genç bir kadro kurmaya çalışan Yeni İskenderunspor’un teknik heyetinden Can Güven, yaptığı açıklamasında, “Takım olarak elimizden gelin tüm gayreti gösteriyoruz. Takımımız çok genç ve yeni bir takım. İnegölspor ile bir hazırlık maçı yaptık ve bu maç 0-0 bitti. Bize göre oldukça iddialı ve tecrübeli olan İnegölspor’la hazırlık maçında berabere kalmamız, iyi yolda olduğumuzu gösteriyor” açıklamasını yaptı.
Yardımcı hoca Ender Traş ise, “Gençlerden oluşan bir takımımız var. Kamp sürecine girdik. Kartepe’ye gelir gelmez bir hazırlık maçı yaptık ve bu hazırlık maçında tüm oyuncularımızı denedik. Kamptaki amaç insanların kaynaşmasını sağlamak, birbirlerine olan güvenlerini artırmaktır. Oyuncularımızın ortaya koyduğu performanstan memnunuz”dedi.
Öte yandan Yeni İskenderunspor’un Perşembe günü (bugün) saat 11.00’de Trabzon temsilcisi Akçaabat Sebatspor ile bir hazırlık maçı yapacağı öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 − 5 =