CHP İskenderun İlçe Başkanı Nihat Karpuz görevden alındı..

CHP’de değişim rüzgârları devam ediyor. CHP İskenderun İlçe Başkanı Nihat Karpuz Hatay il başkanlığı tarafından görevden alındı. Haber İskenderun kamuoyuna bomba gibi düşerken, yeni CHP İlçe Başkanı’nın ise CHP’ye uzun yıllardır emek veren Zeki Çıkan’ın olduğu öğrenildi.
Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun göreve gelmesiyle birlikte tüm Türkiye’de parti içinde hesaplaşmalar da gün yüzüne çıkıyor. Hatırlanacağı üzere Hatay da bu değişikliklerden nasibini almış ve ilk olarak Hatay İl Başkanı Halef Tiftikçi CHP Genel Merkezi tarafından görevden alınmıştı.
Bununla birlikte partililer ne olduğunu anlamaya çalışırken İskenderun’da da CHP İlçe Başkanı Nihat Karpuz’un görevden alınacağı bir süredir konuşuluyordu. Bu noktada yapılan spekülasyonlar gerçeğe dönüştü ve CHP İskenderun İlçe Başkanı Nihat Karpuz, Hatay il başkanlığı tarafından görevden alındı. Haber İskenderun kamuoyuna bomba gibi düşerken, yeni ilçe başkanlığına ise CHP’ye uzun yıllardır emek veren Zeki Çıkan’ın getirildiği öğrenildi.
Dürüstlüğü, çalışkanlığı ve toplumun her kesimini kucaklayan yapısıyla tanınan CHP’nin yeni İskenderun İlçe Başkanı Zeki Çıkan, haber ekibimize yaptığı açıklamada, “Bundan sonra partim için var gücümle çalışmalarımı sürdüreceğim. Herkesin bu partiye katkı sağlamasını bekliyorum. Artık küskünlükler ortadan kalkacak” diye konuştu. CHP’nin yeni İlçe Başkanı Zeki Çıkan’ın, görev değişikliğiyle ilgili önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.

4 Yorumlar

 1. SEVGİLİ NİHAT BAŞKANIM BU GÜNE KADAR MİLLETİN HAMALI OLARAK ÇALIŞTIN BİRLİK İÇİN UĞRAŞTIN HİZMET VERDİĞİN YOLUNA BAŞINI KOYDUĞUN İNANCINDAN VAZGEÇMEMENİ DİLERİM ZEKİ BAŞKANIMA DESTEKLERİNİ BEKLER SAYGILAR SUNARIM

 2. SAYIN ZEKİ BEY..SENİN MÜCADELECİ ÇALIŞKAN HANGİ MÜCADELEYE GİRSEN BAŞARI İLE ÇIKACAĞINDAN EMİNİM.HER ZAMAN OLDUĞUN GİBİ BU GÖREVDEDE BARIŞÇI,KAVGASIZ.TOPARLAYICI TATLI DİL GÜLERYÜZ VE HOŞ GÖRÜLÜ BU MÜCADELEDEN BAŞARILI BİR BAŞKAN OLARAK BAŞARACAĞINA EMİNİM ÇÜNKÜ SENİ ÇOK İYİ TANIYORUM.SEVECENLİ HAREKETLERİNLE MİLLETİ TOPARLAMAK SENİN İÇİNDE VAR ZATEN YENİ GÖREVİNDE ŞAHSIM VE DERNEĞİM ADINA BAŞARILAR DİLER EN GÜZEL GÜNLERİN SENİN VE YÖNETİCİLERİNİN OLMASINI DİLER SAYGILARIMI SUNARIM

 3. Syn. Zeki Çıkan Beyin CHP İlçe başkanlığını gönülden Kutluyorum. Kendisine Çalışmalarında başarı
  ve sağlık dileklermle, kardeşin ekrem Şenay istanbul

 4. Zeki Cikan hosgeldin,
  Iskenderuna bu haberin bomba gibi dustugune inanmiyorum. GEC ALINMIS VE BILINEN BIR KARAR. Nihat karpuzun bircok partiliyi kusturup bu konuda hic bir calisma yapmadigini biliyoruz. ZEKI CIKAN dogru bir karar. Uzun yillardan beri Iskenderun halkinin tanidigi barisci, toparlayici, mucadeleci, fedakar ayrica cocuklugundan beri bu parti icin yilmadan calisan Zeki kardesimizi kutluyor ve basarilarinin devamini bekliyorum. Oncelikle Iskenderun Belediye baskani CIVELEK icin ZEKI CIKAN cok iyi bir kazanc. Umit ediyorum Sayin Civelek Zeki’nin dusuncelerinden yararlanir ve devreye sokar. Sayin Civelek baskanada tavsiyem, Metenin en iyi ben bilirim, baskan benim, istedigimi yaparim felsefesini ve dogurdugu sonuclari gormezden gelmeyip, ilce baskani ve butun meclis uyeleri ile barisma ve beraber hareket etme eyilimini bir an once gostermesi lazim.
  Zeki kardesimi tekrar kutluyor ve izliyorum.
  Meester,

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here