Reklamlar yapıldı, biletler satıldı. Herkes, son dakikaya kadar Hadise’nin, Şalen M’de sahne almasını bekliyordu, ama güzel sanatçı konsere çıkmadı, hayranlarını üzdü..

Her hareketi ‘hadise’!

Arsuz’da bir barda sahne alması beklenen Türk pop müzik sanatçısı Hadise tüm hazırlıklara rağmen konseri iptal etmesi binlerce hayranından büyük tepki gördü. Küçüğünden büyüğüne konseri izlemeye gelenler Hadise’ye uzun süre tepki gösterdiler..
İskenderun’un turistlik beldesi olan Arsuz’da Hadise’nin Şalen M Bar’da konser vereceği günler öncesinden duyuruldu. Reklamlar yapıldı biletler satıldı. Pazar akşamı saat 23’te konser vermesi beklenen Hadise’yi izlemek için binlerce kişi Bar’a akın etti. Tamamen dolan bar müşteri alamayıp kapılarını kapatınca vatandaşlar Hadise’yi görebilmek için bar etrafında uzun kuyruklar oluşturdular. Saatler 24’ü gösterdiğinde alınan bir haber herkesi şok etti. Hadise’nin Mersin’de kendi organizatörü ile aralarında yaşanan bir tartışma ve sorun nedeniyle İskenderun konserini iptal ettiği haberi geldi. Sabırsızlıkla Hadise’yi izlemek için bekleyen misafirler konserin iptal edildiği anonsu ile şaşkına döndüler ve Hadise’ye tepki gösterdiler. Müşterilerin büyük kısmı konser iptal edildiği için bardan ayrıldılar.
Şalen M Bar sahibi Mehmet Özen 16 yıldır İskenderun’da bir çok ünlü sanatçıyı halkla buluşturduklarını ve ilk kez böyle bir sorun yaşadıklarını belirterek, “Hadise, Mersin konserinde kendi organizatörü ile bir sorun yaşamış ve konsere gelmeme kararı almış. Biz tüm hazırlıklarımızı tamamlamıştık. Hadise’nin parasını da yatırmıştık banka dekontları elimizde ama kendi sorunları nedeniyle bu konseri iptal ederek, hem bizi hemde Şalen M sevenlerini üzmüştür. Bu hareketinden dolayı kendisini kınıyorum. Avukatlarımla görüşüp dava açıp açmama konusunu değerlendireceğiz. Yarından itibaren de bilet sattığımız müşterilerimize geri ödeme yapacağız. Herkesten özür diliyorum” dedi.
Hadise’yi izleyebilmek için saatlerce bekleyen hayranları ise “Hadise ayıp etti. Burada Bar’ın bir sorunu olduğunu düşünmüyoruz. Kendi sebepleriyle konseri iptal etmesi bizleri üzdü, Hadise bizlere ayıp etti” diyerek tepki gösterdiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here