Belediye Başkanı Civelek:

İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, İskenderun Dağ Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Diler ve yönetim kurulu üyelerine iadeyi ziyarette bulundu. Dernek binasında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Civelek, “Üstlendiğiniz bu görev büyük sorumluluk gerektiriyor. Sizleri bundan dolayı kutluyorum” dedi.
Gerçekleştirilen ziyarette ilk olarak açıklamalarda bulunan İskenderun Dağ Köyleri Derneği Başkanı Ali Diler “Dağ köylerinin sıkıntıları büyük. Bu sorunları çözebilmek ve dağ köylerinin tanıtımını iyi yapabilmek için derneğimizi kurduk. Yani 3-5 kişi bir araya gelerek veya tabela derneği olmak için dernek açmadık. Kuruluş amacımız belli. Köylerimizin sıkıntılarını ve sorunlarını çözebilmek. İskenderun’da ne kadar dağ köyleri varsa tüm muhtarlarımız burada. Amaç köylerimizi kalkındırabilmek. Ziyaretiniz bizleri onore etmiştir. Çok mutlu olduk” dedi.
Dernek Başkanı Ali Diler’in ardından söz alan İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek de, “Sizler büyük bir sorumluluk alarak bu derneği kurmuşsunuz. Öncelikle sizleri kutluyorum. Dağ köylerimizin bu derneğe ihtiyacı vardır. Üstlendiğiniz bu görev büyük sorumluluk istemektedir. Şahsım olarak her zaman yanınızdayım. Belediye olarak da aksayan hizmetler ve yapılması gereken bir konuda her zaman yanınızdayız. Amacımız halkımıza hizmettir. Amaçlar aynı olunca birlikte hareket etmek en doğru yoldur. Çünkü hizmet halkımıza yapılacaktır” şeklinde görüş ortaya koydu.
Ziyaret sohbet ortamında sürdü.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here