AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Hatay genelinde ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Karasayar, gün içerisinde Gökmeydan ve Akçalı belediyelerini ziyaret etti. Partililer ile birlikte ilk ziyaretini Gökmeydan Belediyesi’ne yapan Milletvekili Karasayar, Belediye Başkanı Necim Bozkurt tarafından sıcak bir ilgiyle karşılandı.
Ziyarette konuşan Milletvekili Karasayar, AK Parti hükümetinin 72 milyon insana eşit hizmet götürdüğünü belirterek, bölgeden geçmekte olan Arsuz yolunun bitmesi ile bölgenin büyük bir önem kazanacağını belirtti. Arsuz yolundaki tek sorunun kamulaştırma olduğunu belirten Milletvekili Karasayar, İskenderun-Arsuz karayolu duble yol inşaatıyla ilgili yeniden keşif ve kamulaştırma sorunuyla karşı karşıya bulunduklarını, bunların aşılması halinde problemsiz olarak işin sonuçlandırılacağını kaydetti.Milletvekili Karasayar’dan Arsuz çıkarması
Referandum için de destek talebinde bulunan Milletvekili Karasayar, AK Parti’nin bastırmış olduğu anayasa değişikliğini içeren kitapçıklardan Belediye Başkanı Necim Bozkurt’a da verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gökmeydan Belediye Başkanı Necim Bozkurt da, “Milletvekilimiz Orhan Karasayar’ın ziyareti bizleri memnun etti. İşte hoşgörü ortamına en güzel örnek. Kim bu memleket için taş üstüne taş koyarsa Allah ondan razı olsun. Siyasilerin amacı halka hizmettir” ifadelerini kullandı.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ve partililer daha sonra Akçalı, Arsuz ve Gözcüler belediyelerini ziyaret ederek, hem bölgede yapılan çalışmaları hem de referandum süreci hakkında belediye başkanlarına bilgi verdiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 + six =