Nardüzü her geçen gün Belediye Başkanı Mehmet Yolcu’nun başlattığı hizmet atağıyla birlikte büyüyüp gelişiyor. Belde insanına modern koşullarda hizmet verme parolasıyla yola çıkan Nardüzü Belediye Başkanı Mehmet Yolcu, başkan seçilmesinden bu yana geçen 16 ayda pek çok projeye hayat verdi.
Nardüzü beldesi, Belediye Başkanı Mehmet Yolcu ile ilklere tanıklık ediyor. Ekonomik dinamizm ve yaşanabilirlik için gerekli olan vizyon-irade-çaba ilişkisini belki de en iyi yaşama geçiren beldelerin başında Nardüzü geliyor. Kendini sürekli geliştiriyor ve dolayısıyla yerel kalkınmanın önemli bir referans noktası oluyor. Nardüzü Belediye Başkanı Mehmet Yolcu’nun projeleri, beldeye hızlı bir ivme kazandırıyor. Özellikle turizm alanında yatırım yapmak isteyen bazı firmaların 5 yıldızlı otel kurmak için Nardüzü’nde arazi baktıkları edinilen bilgiler arasında. Yaptığı yatırımlarla beldeyi 5 yıldızlı otel kurma kapasitesine eriştiren Belediye Başkanı Mehmet Yolcu, göreve başlayalı 16 ay gibi kısa bir zaman dilimi geçmesine rağmen, beldede FIFA standartlarında çim saha, doğalgaz hattı çalışmaları, içme suyu şebekesinin yenilenmesi gibi ilçe bazındaki projelere imza atarak, belde halkının da gönlünde taht kurdu. Beldede taraflı tarafsız tüm kesimin takdirini kazanan Nardüzü Belediye Başkanı Mehmet Yolcu, “Nardüzü halkı her şeyin en iyisine, en güzeline layık. Daha yapacak çok işimiz var” şeklinde görüş belirtiyor.

İLKLER HEP BAŞKAN ‘YOLCU’NUN ESERİ
Geçtiğimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda belediye meclis üyelerine tatlı bir sürpriz yapan Belediye Başkanı Yolcu, belediye meclis salonunu baştan aşağı yeniledi. Belediye meclis salonuna platform kazandırmanın yanı sıra, oturma düzenini de yenileyen Yolcu, modern bir ortam oluşturdu. Yenilenen belediye meclisinde ilk toplantısını gerçekleştiren belediye meclis üyeleri de, daha rahat bir çalışma ortamında belde halkına hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirmişlerdi.
Son olarak Belediye Başkanı Mehmet Yolcu, beldede içme suyu şebekesini yenilemek için kolları sıvadı. Eskiyen şebekelerin neden olduğu kaçak ve abonelerin yaşadığı içme suyu sorunlarının yenilenen şebekeler ile birlikte son bulacağını kaydeden Nardüzü Belediye Başkanı Mehmet Yolcu, projenin 2 yılda tamamlanacağını belirtti.
FIFA standartlarında çim saha, ilk doğalgaz çalışması, modern bir belediye meclis salonu ve son olarak içme suyu şebekesinin yenilenmesi projesi. Nardüzü’nde ilkleri hayata geçiren Yolcu, sosyal, kültürel, sportif ve altyapı yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here