Milletvekili Karasayar:

AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, hükümetin köylere ayrı bir önem verdiğini belirterek, AK Parti iktidarı döneminde köylerde yaşam standardının yükseldiğini söyledi.Köylerin yaşam kalitesi arttı
Köy gezileri kapsamında İskenderun’a bağlı Kale Köyü’ne giden AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, ilçe teşkilat yöneticileri, il genel meclis üyeleri ve partililerle ziyaret gerçekleştirdi. Sıcak bir ilgiyle karşılanan Milletvekili Karasayar ve beraberindekiler, hane halkıyla bir süre sohbet ettiler.
Ziyaretten köy halkının son derece memnun olduğu gözlenirken, Kale Köyü Muhtarı Yahya Çolak, yaptığı açıklamasında, “Allah razı olsun hizmetler bir bir geliyor. Ufak tefek birkaç sıkıntımız kaldı, ama onların da çözüleceğine inanıyorum. Sağ olsun Milletvekilimiz Orhan Karasayar sürekli bizlerle istişare halinde” diye konuştu.
İlçe, belde ve köyleri ziyaret ederek vatandaşla bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ise, AK Parti ile tüm sıkıntıların sona erdiğini belirterek, “Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bu milletin refah seviyesini yükseltmek için büyük bir fedakarlıkla çalışıyoruz. Sizlerin bizlere vereceği destekler tüm sorun ve sıkıntıların ortadan kalkması demektir. 12 Eylül’de yapılacak referandum ile sizlerin desteğiyle ülkemizde demokrasi, insan hak ve hürriyetleri daha da genişleyecektir. 12 Eylül’de ülkenin geleceği için nasıl bir tercihte bulunacağını vatandaşımız çok iyi biliyor. Duyarlı vatandaşlarımız ülkenin ’12 Eylül Anayasası’ ile devam edemeyeceğinin farkındadır. Biz yeni anayasayı Avrupa standartlarında düzenledik. Bu ülke 12 Eylül Anayasası ile bir adım dahi ileri gidemez. Muhalefet daha düne kadar yeni anayasayla ilgili bazı maddeler dışında tümüne destek vereceğini belirtirken, bugün tamamına hayır diyor. Halbuki 12 Eylül darbesinden muhalefet partileri de etkilenmişti. Daha düne kadar 12 Eylül anayasasından şikayet eden muhalefet, bugün 12 Eylül anayasasını savunur hale geldi. Anlaşılan muhalefet 12 Eylül anayasasından memnun” diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 2 =