Cırtıman Köyü’nde oturan Ali Özçelik, geliştirdiği bitki ilacı sayesinde hemoroidi, yani halk dilinde basur hastalığına yakalananların hastaneye gitmeden ve ameliyat olmadan tedavi edilebildiğini söyledi.
Kendisinin de uzun bir süre basurla mücadele ettiğini ve çok rahatsız olmasına rağmen bir çare bulamadığını belirten Ali Özçelik, Demirçelik’te yaşlı bir amcasının kendisine söylediği bitki otunu bir demlikte kaynatıp içtikten sonra basurdan tamamen kurtulduğunu kaydetti.
Cırtıman Köyü’nde oturan Ali Özçelik, yaptığı açıklamasında, “Çok sayıda akrabalarım var. Onlarda bu rahatsızlık oluştu. Basura çare olarak benim yaptığım ilacı içtiler ve hiçbir şeylerinin kalmadığını gördük. Sonra diğer insanlarda yanıma gelmeye başladı. Şimdi bitki otunu kaynatıp içen herkes bana dua ediyor” açıklamasını yaptı. Basura ameliyatsız ilaçsız yöntem.

2 Yorumlar

  1. Eğer hayrına ise açıkla arkadaş, hangi otu kaynattın herkes bilsin,madem dua ediyorlar sevabına açıkla;Yoksa reklam yapıp insanları yanına toplayıp para kazanmak ise niyetin, ona bişey diyemeyecem çünkü hatayda insanların 4/3 ünde basur var

  2. Ameliyat olmadan basur tedavisimi ? süperrrr bu arkadaşın teledon numarası var mı nasıl ulaşırım ?

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here